Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Webshop manager (cseh/lengyel/bolgár)

LEENDŐ MUNKATÁRSAINK FELADATAI:

  • Termékinformációk, termékleírók, tartalmi oldalak értékesítés orientált módon történő megjelenítése webshop adminisztrációs rendszerén keresztül
  • Kategóriák és kategória oldalak kialakítása
  • Akciók indítása és kampány oldalak elkészítése
  • Ár figyelés, árak kalkulációja és frissítése
  • Vásárlási folyamat optimalizálása, felügyelete a vásárlói élmény folyamatos biztosítása, együttműködés a fejlesztőkkel
  • E-mail kampányok elkészítése és kiküldése
  • Adatbázis építő kampányok elkészítése indítása
  • Közösségi média oldal folyamatos tartalmi frissítése, kampányok indítása
  • Versenytársak aktivitásának figyelése
  • Riportolás
JELÖLTJEINKKEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSAINK:
  • Gyakorlati szintű Excel és egyéb számítástechnikai ismeretek
  • (MS Office, Internet, stb.)
  • Értékesítői szemlélet és profitorientált gondolkodás
  • Proaktivitás, szorgalom, önállóság, kreativitás
  • Képes ellenőrizni analitikai rendszerek segítségével saját munkája eredményességét és azt folyamatosan javítja
  • Alkalmas webshop CMS. rendszerben való munkavégzésre

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Adott idegen nyelv (cseh vagy lengyel vagy bolgár) középfokú/kommunikációképes ismerete (szóban és írásban)
  • Magyar munkanyelv
ELŐNYT JELENT:
  • Adott nyelvterületen szerzett piaci ismeret
  • Főiskolai vagy egyetemi oklevél
  • További idegen nyelv ismerete
  • HTML és képszerkesztői ismeret
  • Hírlevél kiküldő rendszerben szerzett tapasztalat
  • Online értékesítés területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Második idegen nyelv ismerete a felsoroltak közül
MIÉRT MI VAGYUNK A TÖKÉLETES HELY SZÁMODRA?
  • Nemzetközi értékesítési tapasztalatot szerezhetsz, mert már 7 EU-országban árusítunk
  • Az év Internet kereskedője és az Ország boltja versenyek díjazottjai vagyunk
  • Teljesítményorientált, versenyképes fizetést és juttatást biztosítunk
  • Dinamikus magyar tulajdonú, piacvezető több mint 20 éves cégcsoport részeként működünk
  • Az eredmény a fontos és azt díjazzuk is
  • Értékeink megtartásával fejlődünk
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, 1142 Komáromi út 35.
karrier@tolnagro.hu