Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

VET - Területi Képviselő

 FELADATAID LENNÉNEK:
  • A forgalmazott termékek ismertetése az üzleti partnerekkel, az üzleti terveknek, valamint a belső szabályoknak, etikai-törvényi előírásoknak megfelelően
  • Személyes kapcsolattartás a már meglévő partner körrel, illetve új, potenciális ügyfelek felkutatása - piacbővítés
  • Rendelések továbbítása a központba, folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Napi beszámoló a vezető felé, piaci információk gyűjtése, adminisztrálása, nyomon követése
  • A cégcsoport képviselete szakmai rendezvényeken, találkozókon

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁSAINK:
  • Agrár vagy állatorvosi vagy biológusi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány – vezetési tapasztalat
  • Értékesítés orientált, vevőközpontú gondolkodás
  • Jó fellépés, nyitottság
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, beszéd-, és kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, stressztűrő, pozitív személyiség

ELŐNYKÉNT ÉRTÉKELJÜK A JELENTKEZÉSNÉL:
  • Angol nyelvtudás
  • Sales tapasztalat
  • Nyugat-magyarországi és/vagy budapesti lakóhely

AMIT AJÁNLANI TUDUNK:
  • Stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalat csoport alkalmazásában
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Céges gépjármű, telefon, laptop
  • Jó munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Országosan bárhonnan végezhető

karrier@tolnagro.hu