Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Ügyfélszolgálatos munkatárs - cseh

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:
  • Visszaigazolás küldése, külföldi rendeléseknél cím ellenőrzése, megjegyzések kezelése, számlák nyomtatása
  • Telefonos és személyes ügyfélszolgálat
  • Rendelésekkel összefüggő levelezés lebonyolítása, kiértesítés termékhiány esetén
  • Fordítás, termékfeltöltés az idegen nyelvű oldalra
  • Utalásra váró rendelések kezelése
  • Rendelések státuszának aktualizálása
  • Kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás a futárszolgálatokkal, kártérítési igények készítése és kezelése
  • Csomagok kiküldésének figyelemmel kísérése, koordinálása

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:
  • Érettségi
  • A szolgáltatás ország határon túlra történő terjesztésének érdekében a magyar mellett a cseh nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kereskedelmi szemlélet, kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő, stressztűrő, pozitív személyiség
  • Felhasználó szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet, stb.)

ELŐNYT JELENT:
  • Vevőszolgálati ügyintézőként vagy idegen nyelvű vevőszolgálati munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi oklevél
  • Bolgár/ lengyel nyelv ismerete

AMIT AJÁNLUNK:
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Cseh - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1097 Budapest, Táblás utca 39.

karrier@tolnagro.hu