Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Ügyfélszolgálatos munkatárs

A LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:
  • Bejövő vevők kiszolgálása
  • Bankkártyás és készpénzes fizetés ügyintézése
  • Pénztárkezelési feladatok ellátása
  • Számlák sztornózása felmerülő igények alapján
  • Napi zárási feladatok
  • WBS cikkszám keresése, számlák kezelése
  • Rendelések feldolgozása,beküldése
  • e-mailek feldolgozása

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:
  • Érettségi
  • Kereskedelmi szemlélet, kiváló kommunikációs készség
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő, terhelhető, pozitív személyiség
  • Felhasználó szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek
     (MS Office, Internet, stb.)

ELŐNYT JELENT:
  • Vevőszolgálati ügyintézőként vagy vevőszolgálati munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Főiskolai vagy egyetemi oklevél
  • Angol/német/lengyel/bolgár/cseh/szlovák/szlovén nyelv ismerete

AMIT AJÁNLUNK:
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1097 Budapest, Táblás utca 39.

karrier@tolnagro.hu