Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Sales koordiánciós asszisztens

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Üzletág-vezetők munkájának támogatása
  • Árajánlatok, szerződések előkészítése
  • Területi képviselők munkájáról, teljesítményéről kimutatások, elemzések készítése
  • Riportok adatainak összesítése, elemzése és prezentálása az üzletág-vezetőknek
  • Az üzletágak számára beérkező belső megkeresések rendszerezése, továbbítása, a határidők nyomon követése
  • Megbeszéléseken való részvétel, emlékeztetők, összefoglalók írása valamint az üzletág-vezetők tájékoztatása
  • A szekszárdi központ és az üzletágak közötti aktív információáramlás biztosítása
  • Aktív közreműködés az üzletágak napi, operatív munkájában irodai háttértámogató tevékenységen keresztül
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office – Excel, Word, Outlook-, Internet stb.)
  • Megbízhatóság, rendszerszemlélet
  • Precíz, rendszerető, stressztűrő magatartás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kereskedelmi végzettség
  • Tapasztalat hasonló munkakörben

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalat csoport alkalmazásában
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

7100, SZEKSZÁRD RÁKÓCZI 142-146.

karrier@tolnagro.hu