Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Raktáros (Budapest)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • áruk, termékek raktári kezelése, csomagolási feladatokban történő részvétel
  • gépi és kézi anyagmozgatási feladatok ellátása
  • árukiadás-áruátvétel lebonyolítása
  • készletellenőrzési folyamatokban való részvétel
  • komissiózási tevékenység ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • középfokú végzettség
  • gépkezelői (targoncavezetői) jogosítvány
  • raktári munkatapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • rendszerben való gondolkodás
  • pontosság
  • terhelhetőség
  • jó fizikai erőnlét
  AMIT KÍNÁLUNK:
  • teljes munkaidős állás
  • stabil háttérrel rendelkező, több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalatcsoport
  • versenyképes bér- és juttatási csomag
  • változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1097 Budapest, Táblás utca 39.

karrier@tolnagro.hu