Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Raktári területi vezető (Budapest)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
  • 8-15 fős raktári terület irányítása
  • Együttműködés a raktári részlegekkel
  • Munkatervezés, szervezés, irányítás
  • Raktári terület készletének fenntartása, folyamatos ellenőrzése
  • Raktári terület rendjének fenntartása
  • Felügyelt raktári terület berendezéseinek, géppark állományának megóvása, rendeltetésszerű használatának biztosítása, ellenőrzése
  • Raktárkezelő informatikai rendszer ismerete, használata

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Érettségi
  • Felelősségteljes személyiség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Magabiztosság, határozottság
  • Jó emberismeret
  • Kiváló tervező, szervező- és problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség
ELŐNY:
  • Logisztikai végzettség
  • Vezetői tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK:
  • teljes munkaidős állás
  • stabil háttérrel rendelkező, több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalatcsoport
  • versenyképes bér- és juttatási csomag
  • változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként
  • egy műszakos munkarend hétfőtől péntekig

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1097 Budapest, Táblás utca 39.

karrier@tolnagro.hu