Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

PET - Területi Képviselő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kisállat eledeltermékek értékesítése
  • Napi partnerlátogatás, szaktanácsadás biztosítása a cég ügyfelei számára
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása
  • Megrendelések felvétele és az ehhez kapcsolódó nyilvántartás elkészítése
  • Piackutatás, az ügyfelek igényeinek felmérése
  • Képviselet rendezvényeken, szakmai bemutatókon

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Értékesítés orientált, motivált személyiség
  • Jó fellépés, nyitottság
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, beszéd-, és kommunikációs készség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Dinamikus, stressztűrő, pozitív személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Céges gépjármű és telefon
  • Jó munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye

EGYÉB JUTTATÁSOK:

éves bónusz / mozgóbér,céges autó,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

karrier@tolnagro.hu