Ismerje meg vállalatainkat
A Tolnagro Kft. 2015. július 15. napjától 2016. októberéig azzal, hogy „VITAMAX D3" megjelölést helyezett el állatoknak szánt készítményein, azt forgalomba hozta, eladásra felkínálta és reklámozta, bitorolta az Alpha-Vet Kft. (1194 Budapest, Hoffher Albert u. 42.) Vitamix-B 205 219 lajstromszámú védjegyét."(Fővárosi Ítélőtábla 8.Pf.20.134/2018/5.)

Logisztikai ügyintéző

FELADATAID LENNÉNEK:
  • Export-import ügyintézés
  • Fuvarszervezés, adminisztráció
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Vámkezelések intézése

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁSAINK:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi, közgazdász) vagy minimum középfokú szakirányú végzettség
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

ELŐNYT JELENT:
  • Szakmai tapasztalat- beszerzői és/vagy fuvarszervezői, vámkezelési munkakörben
  • EKAER feladatok, és ADR áruszállítás adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • Fuvarozási piac ismerete

AMIT AJÁNLANI TUDUNK:
  • Stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalatcsoport alkalmazásában
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Modern munkakörülmények
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szekszárd, Rákóczi út 142-146.

karrier@tolnagro.hu