Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Kontrolling vezető

FELADATOK:
  • Beszámoló készítés, riporting, tervezés-elemzés: napi, heti, havi jelentések készítése, pénzügyi tervezés, költségvetés készítés
  • Kontrolling osztály irányítása, egységes szakmai elvek meghatározása, napi működés tervezése és irányítása
  • Operatív banki kapcsolattartás: hitelállomány nyilvántartása, hitelszerződésekkel kapcsolatos feladatok, rendszeres banki monitoring jelentéshez kapcsolódó adatszolgáltatási feladatok, kondíciók tendereztetése
  • Likviditás menedzselés: betétlekötések tervezése, lejáratok figyelése, előrejelzés készítése
  • Szállítói számlák átutalásának ellenőrzése, jóváhagyása
  • Deviza szükséglet figyelemmel kísérése és készlet biztosítása: devizavásárlások lebonyolítása, devizavásárlás – összegek és árfolyamok havi riportálása

ELVÁRÁSOK:
  • Gazdasági, pénzügyi felsőfokú végzettség
  • 5 év szakmai és minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office tudás

ELŐNY:
  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Banki területen szerzett tapasztalat

MIT KÍNÁLUNK:
  • Stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalatcsoport alkalmazásában
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Modern munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként
  • Céges telefon, laptop

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
7100, Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.
karrier@tolnagro.hu