Ismerje meg vállalatainkat

20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Kereskedelmi asszisztens

FŐBB FELADATOK:

  • Marketing asszisztensi feladatok ellátása
  • Beérkező telefonhívások, e-mailek kezelése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, bérlőkkel
  • Kimutatások, prezentációk készítése
  • Szerződések előkészítése, nyomon követése, iktatása
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Érettségi
  • Középfokú Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kereskedelmi végzettség
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office – Excel, Word, Outlook-, Internet stb.)
  • Megbízhatóság, rendszerszemlélet
  • Precíz, rendszerető, stressztűrő magatartás

ELŐNYT JELENT:

Tapasztalat hasonló munkakörben 1-3 év (NEM kötelező)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely egy több mint 20 éves vállalat csoport alkalmazásában
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1097 Budapest, Táblás utca 39.

karrier@tolnagro.hu