Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Junior kontroller (Szekszárd)

Feladatok:

  • Napi-heti-havi gyakoriságú lekérdezések és kimutatások készítése az ügyviteli, informatikai rendszerekből
  • Adatszolgáltatások összeállítása és küldése más szervezeti egységekhez
  • Rendszeres riportok, beszámolók készítésében való közreműködés
  • Eseti kimutatások soron kívüli elkészítése
  • Kapcsolattartás más szervezeti egységekkel
A jelölttel szembeni elvárások:
  • Gazdasági/Számviteli főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (ECDL vizsga előny)
  • Különféle ügyviteli rendszerek gyors elsajátítása
  • Megbízhatóság, pontosság, analitikus gondolkodásmód
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő stressz tűrő, pozitív személyiség
Előny:
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit ajánlunk:
  • stabil munkahely
  • versenyképes bér- és juttatási csomag
  • jó munkakörülmények
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munkafeladatok egy lendületes fiatalos csapat részeként
Munkavégzés helye:
7100, Szekszárd, Rákóczi u. 142-146.

karrier@tolnagro.hu