Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Brand Manager

FELADATOK:
  • Több, önálló PET üzletágban jelenlévő brand rövid és hosszú távú marketing és kommunikációs stratégiájának kialakítása
  • Beszállítói és anyavállalattal történő napi szintű kapcsolattartás (angol nyelven)
  • Piac ismerete és a trendek nyomon követése
  • Piaci elemzések készítése, riportok és prezentációk készítése magyar és angol nyelven
  • Évente márka és költségvetési tervezés
  • Az értékesítés teljes körű marketing és kommunikációs támogatása
  • Szoros együttműködés a kereskedelmi, marketing és értékesítési csapattal
  • Közreműködés az éves marketingterv elkészítésében és végrehajtásában

A JELÖLTTEL SZEMBEN TÁMASZTOTT KÖVETELMÉNYEK:
  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (kereskedelmi vagy közgazdasági; vagy marketing vagy PR diploma)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Megbízhatóság és rendszerszemlélet
  • Kereskedelmi szemlélet
  • Precizitás, pontosság, igényes munkavégzés
  • Folyamatorientált gondolkodásmód
  • Kiváló elemző, tervező, szervező és problémamegoldó készség
  • Magas szintű prezentációs és tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elkötelezett, magabiztos, energikus, nyitott személyiség
  • Dinamikus, csapatmunkát kedvelő, terhelhető, pozitív személyiség

ELŐNYT JELENT:
  • Társalgási szintű német vagy olasz nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns, hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT AJÁNLUNK:
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Céges telefon
  • Jó munkakörülmények
  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos munkafeladatok egy lendületes fiatal csapat részeként

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Szekszárd

karrier@tolnagaro.hu