Ismerje meg vállalatainkat

Több, mint 20 éves a Tolnagro Kft.!
Szeretnénk megköszönni Partnereinknek az elmúlt 20 esztendő közös munkáját.
Tekintsük meg együtt a legszebb pillanatokat!

tovább

Biztonsági Adatvédelmi referens

FELADATOK:
  • Üzletmenet-folytonossági és IT biztonsági szabályzatok kezelése, ellenőrzése
  • IT Disaster Recovery tervezésében és ellenőrzésében való aktív részvétel,
  • IT és fizikai biztonsági kockázatelemzésekben való aktív részvétel,
  • Üzletmenet-folytonossági események, biztonsági incidensek kivizsgálása,
  • Lekérdezés napló állományok és belépési valamint üzemeltetéssel kapcsolatos napló állományok elemzése
  • Rendszer és alkalmazás szintű jogosultságok szabályzása, ellenőrzése
  • IT eszközők használatának ellenőrzése
  • Új rendszerek bevezetésének, használatnak kockázat értékelése
  • Külső auditok megszervezése, intézkedési tervek elkészítése, végrehajtás ellenőrzése
  • Üzemeltetési feladatok ellenőrzése (mentések, beállítások, naplózások, házi rendek
  • Vírus védelem megfelelőségének, naprakészségének ellenőrzése
ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Informatikai vagy gazdasági informatika végzettség előny
  • IT biztonsági vagy kockázatkezelési tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Új folyamatok kiépítésére, szabályozására való nyitottság
  • Jó analizáló és problémamegoldó képesség
  • Önállóság, terhelhetőség, megbízhatóság
  • „B” kategóriás jogosítvány
AMIT KÍNÁLUNK:
  • teljes munkaidős állás
  • stabil háttérrel rendelkező, több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalatcsoport
  • versenyképes bér- és juttatási csomag
  • kellemes munkakörülmények
  • változatos munkafeladatok egy lendületes, fiatal csapat részeként

Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely – szekszárdi székhely, budapesti és vidéki munkavégzés

karrier@tolnagro.hu